Atut Turbo

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: diflufenikan - 40 g , glifosat - 250 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

1

Uprawy

1

Agrofagi

1

Atut Turbo to środek do oprysku zawierający substancję czynną: diflufenikan - 40 g, glifosat - 250 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 1 zarejestrowane zastosowanie w 1 uprawie, przeciwko 1 agrofagowi.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-22/2018 wu

Aktualne
Termin zezwolenia
15.01.2027
Dozwolona sprzedaż do
15.01.2027
Dozwolone stosowanie do
15.01.2027

Zastosowania (1)

  • tereny nieużytkowane rolniczo — komosa biała, ostrożeń polny, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna
    Dawka:
    Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 31 ml/100 m2.
    Termin:
    Zabieg wykonać wczesną wiosną na wilgotną glebę w okresie kiełkowania chwastów.

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Atut Turbo?

Substancja czynna środka Atut Turbo to diflufenikan - 40 g, glifosat - 250 g.

W jakich uprawach można stosować Atut Turbo?

Atut Turbo jest zarejestrowany w uprawach: tereny nieużytkowane rolniczo.

Na jakie agrofagi działa Atut Turbo?

Atut Turbo jest stosowany przeciwko: komosa biała, ostrożeń polny, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna.

Czy Atut Turbo jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Atut Turbo jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Atut Turbo?

Dawki środka Atut Turbo różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Atut Turbo” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin