Chwastox Professional 750 SL

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: MCPA - 750 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

3

Uprawy

3

Agrofagi

2

Chwastox Professional 750 SL to środek do oprysku zawierający substancję czynną: MCPA - 750 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 3 zarejestrowane zastosowania w 3 uprawach, przeciwko 2 agrofagom.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-107/2016

Aktualne
Termin zezwolenia
15.08.2027
Dozwolona sprzedaż do
15.08.2027
Dozwolone stosowanie do
15.08.2027

Zastosowania (3)

  • jabłoń — bodziszek drobny, gorczyca polna, komosa biała, mak polny, poziewnik szorstki, rzodkiewnik pospolity, skrzyp polny, chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, perz właściwy, przytulia czepna, przetacznik polny, przetacznik perski, rdest ptasi, rdestówka powojowata, skrzyp polny, starzec zwyczajny, szarłat szorstki, wierzbownica gruczołowata, żółtlica drobnokwiatowa
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha.
    Termin:
    Środek należy stosować od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu
  • jęczmień jary, pszenica jara, pszenżyto jare, owies — dymnica pospolita,, komosa biała, mak polny, poziewnik szorstki, sporek polny, tasznik pospolity, tobołki polne, bratek polny, gwiazdnica pospolita, rdest powojowy
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,75 l/ha.
    Termin:
    zabieg wykonać wiosną, od początku fazy krzewienia zbóż do końca tej fazy.
  • jęczmień ozimy, pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto — dymnica pospolita,, komosa biała, mak polny, poziewnik szorstki, sporek polny, tasznik pospolity, tobołki polne, bratek polny, gwiazdnica pospolita, rdest powojowy
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha.
    Termin:
    zabieg wykonać wiosną, od początku fazy krzewienia zbóż do końca tej fazy.

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Chwastox Professional 750 SL?

Substancja czynna środka Chwastox Professional 750 SL to MCPA - 750 g.

W jakich uprawach można stosować Chwastox Professional 750 SL?

Chwastox Professional 750 SL jest zarejestrowany w uprawach: jabłoń, jęczmień jary, pszenica jara, pszenżyto jare, owies, jęczmień ozimy, pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto.

Na jakie agrofagi działa Chwastox Professional 750 SL?

Chwastox Professional 750 SL jest stosowany przeciwko: bodziszek drobny, gorczyca polna, komosa biała, mak polny, poziewnik szorstki, rzodkiewnik pospolity, skrzyp polny, chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, perz właściwy, przytulia czepna, przetacznik polny, przetacznik perski, rdest ptasi, rdestówka powojowata, skrzyp polny, starzec zwyczajny, szarłat szorstki, wierzbownica gruczołowata, żółtlica drobnokwiatowa, dymnica pospolita,, komosa biała, mak polny, poziewnik szorstki, sporek polny, tasznik pospolity, tobołki polne, bratek polny, gwiazdnica pospolita, rdest powojowy.

Czy Chwastox Professional 750 SL jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Chwastox Professional 750 SL jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Chwastox Professional 750 SL?

Dawki środka Chwastox Professional 750 SL różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Chwastox Professional 750 SL” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin