Ethofol SC

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: etofumesat - 500 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

2

Uprawy

2

Agrofagi

1

Ethofol SC to środek do oprysku zawierający substancję czynną: etofumesat - 500 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 2 zarejestrowane zastosowania w 2 uprawach, przeciwko 1 agrofagowi.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-145/2019

Aktualne
Termin zezwolenia
31.10.2032
Dozwolona sprzedaż do
30.04.2033
Dozwolone stosowanie do
30.04.2034

Zastosowania (2)

  • burak cukrowy, burak pastewny — dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, mlecz zwyczajny
    Dawka:
    a) Stosowanie przedwschodowe: Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 l/ha. b) Stosowanie powschodowe: 1-szy zabieg Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania:1,0 l/ha. 2-gi zabieg Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania:1,0 l/ha.
  • plantacje nasienne traw — dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, mlecz zwyczajny
    Dawka:
    Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 l/ha.

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Ethofol SC?

Substancja czynna środka Ethofol SC to etofumesat - 500 g.

W jakich uprawach można stosować Ethofol SC?

Ethofol SC jest zarejestrowany w uprawach: burak cukrowy, burak pastewny, plantacje nasienne traw.

Na jakie agrofagi działa Ethofol SC?

Ethofol SC jest stosowany przeciwko: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, mlecz zwyczajny.

Czy Ethofol SC jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Ethofol SC jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Ethofol SC?

Dawki środka Ethofol SC różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Ethofol SC” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin