Fen-Pro

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: fenmedifam - 160 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

1

Uprawy

1

Agrofagi

1

Fen-Pro to środek do oprysku zawierający substancję czynną: fenmedifam - 160 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 1 zarejestrowane zastosowanie w 1 uprawie, przeciwko 1 agrofagowi.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-11/2023 h.r.

Aktualne
Termin zezwolenia
15.02.2026
Dozwolona sprzedaż do
15.08.2026
Dozwolone stosowanie do
15.05.2027

Zastosowania (1)

  • burak cukrowy, burak pastewny, plantacje produkcyjne, plantacje nasienne — gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, poziewnik szorstki, tasznik pospolity, żółtlica drobnokwiatowa
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka całkowita stosowana w sezonie wegetacyjnym: 6,0 l/ha. Środek najlepiej stosować w dawkach dzielonych, gdy chwasty znajdują się w fazie liścieni. pierwszy zabieg Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 l/ha. Odstęp między zabiegami: 6-10 dni. drugi zabieg Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 l/ha. Odstęp między zabiegami: 6-10 dni. trzeci zabieg Maksymalna /zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 l/ha. Lub pierwszy zabieg Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3,0 l/ha. Odstęp między zabiegami: 6-10 dni. drugi zabieg Maksymalna /zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania:3,0 l/ha
    Termin:
    środek stosować po wschodach buraków w fazie 2-4 liści buraka (BBCH 12-14).

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Fen-Pro?

Substancja czynna środka Fen-Pro to fenmedifam - 160 g.

W jakich uprawach można stosować Fen-Pro?

Fen-Pro jest zarejestrowany w uprawach: burak cukrowy, burak pastewny, plantacje produkcyjne, plantacje nasienne.

Na jakie agrofagi działa Fen-Pro?

Fen-Pro jest stosowany przeciwko: gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, poziewnik szorstki, tasznik pospolity, żółtlica drobnokwiatowa.

Czy Fen-Pro jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Fen-Pro jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Fen-Pro?

Dawki środka Fen-Pro różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Fen-Pro” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin