Laserto 050 SC

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: florasulam - 50 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

2

Uprawy

2

Agrofagi

2

Laserto 050 SC to środek do oprysku zawierający substancję czynną: florasulam - 50 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 2 zarejestrowane zastosowania w 2 uprawach, przeciwko 2 agrofagom.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-68/2020 h.r.

Aktualne
Termin zezwolenia
31.12.2031
Dozwolona sprzedaż do
30.06.2032
Dozwolone stosowanie do
30.06.2033

Zastosowania (2)

  • pszenica jara, jęczmień jary, owies — gwiazdnica pospolita, gorczyca polna, maruna bezwonna, rdest powojowy, żółtlica drobnokwiatowa, przetacznik perski, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne
    Dawka:
    Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,1 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego stosowania: 0,08 - 0,1 l/ha.
  • pszenica ozima, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, żyto ozime — gwiazdnica pospolita, mak polny, maruna bezwonna, niezapominajka polna, przetacznik bluszczykowy, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,1 l/ha.

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Laserto 050 SC?

Substancja czynna środka Laserto 050 SC to florasulam - 50 g.

W jakich uprawach można stosować Laserto 050 SC?

Laserto 050 SC jest zarejestrowany w uprawach: pszenica ozima, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, żyto ozime, pszenica jara, jęczmień jary, owies.

Na jakie agrofagi działa Laserto 050 SC?

Laserto 050 SC jest stosowany przeciwko: gwiazdnica pospolita, mak polny, maruna bezwonna, niezapominajka polna, przetacznik bluszczykowy, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne, gwiazdnica pospolita, gorczyca polna, maruna bezwonna, rdest powojowy, żółtlica drobnokwiatowa, przetacznik perski, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne.

Czy Laserto 050 SC jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Laserto 050 SC jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Laserto 050 SC?

Dawki środka Laserto 050 SC różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Laserto 050 SC” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin