Navigator 360 SL

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: chlopyralid - 240 g , pikloram - 80 g , aminopyralid - 40 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

1

Uprawy

1

Agrofagi

1

Navigator 360 SL to środek do oprysku zawierający substancję czynną: chlopyralid - 240 g, pikloram - 80 g, aminopyralid - 40 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 1 zarejestrowane zastosowanie w 1 uprawie, przeciwko 1 agrofagowi.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-87/2010

Aktualne
Termin zezwolenia
31.12.2026
Dozwolona sprzedaż do
31.12.2026
Dozwolone stosowanie do
31.12.2026

Zastosowania (1)

  • rzepak ozimy — chaber bławatek, dymnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, niezapominajka polna, rdestówka powojowata, rdest powojowy, samosiewy grochu, gwiazdnica pospolita, przytulia czepna
    Dawka:
    Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 l/ha
    Termin:
    Środek stosować jesienią, gdy rośliny rzepaku znajdują się w fazie pełni rozwiniętych liścieni do czterech liści właściwych (BBCH 10-14) na chwasty znajdujące się w fazie liścieni do 4 liści właściwych

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Navigator 360 SL?

Substancja czynna środka Navigator 360 SL to chlopyralid - 240 g, pikloram - 80 g, aminopyralid - 40 g.

W jakich uprawach można stosować Navigator 360 SL?

Navigator 360 SL jest zarejestrowany w uprawach: rzepak ozimy.

Na jakie agrofagi działa Navigator 360 SL?

Navigator 360 SL jest stosowany przeciwko: chaber bławatek, dymnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, niezapominajka polna, rdestówka powojowata, rdest powojowy, samosiewy grochu, gwiazdnica pospolita, przytulia czepna.

Czy Navigator 360 SL jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Navigator 360 SL jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Navigator 360 SL?

Dawki środka Navigator 360 SL różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Navigator 360 SL” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin