Rekin 250 EC

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: difenokonazol - 250 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

2

Uprawy

1

Agrofagi

2

Rekin 250 EC to środek do oprysku zawierający substancję czynną: difenokonazol - 250 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 2 zarejestrowane zastosowania w 1 uprawie, przeciwko 2 agrofagom.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-43/2016

Aktualne
Termin zezwolenia
15.03.2027
Dozwolona sprzedaż do
15.09.2027
Dozwolone stosowanie do
15.09.2028

Zastosowania (2)

  • jabłoń — parch jabłoni
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 l/ha
    Termin:
    Środek stosować zapobiegawczo i interwencyjnie do 120 godzin po infekcji oraz wyniszczająco. Zabiegi wykonywać w okresie od fazy zielonego pąka kwiatowego do końca fazy kwitnienia(BBCH 56-69), co 10 - 14 dni, nie więcej niż 1-3 razy w sezonie
  • jabłoń — mączniak
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 l/ha
    Termin:
    Środek stosować zapobiegawczo i interwencyjnie od fazy pojawienia się pąków do początku rozwoju owoców (BBCH 55-71), co 7-14 dni, nie więcej niż 1-3 razy w sezonie.

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Rekin 250 EC?

Substancja czynna środka Rekin 250 EC to difenokonazol - 250 g.

W jakich uprawach można stosować Rekin 250 EC?

Rekin 250 EC jest zarejestrowany w uprawach: jabłoń.

Na jakie agrofagi działa Rekin 250 EC?

Rekin 250 EC jest stosowany przeciwko: parch jabłoni, mączniak.

Czy Rekin 250 EC jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Rekin 250 EC jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Rekin 250 EC?

Dawki środka Rekin 250 EC różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Rekin 250 EC” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin